Virtuální servery WEDOS

Virtuální servery WEDOS VPS/VPS SSD jsou skvělým řešením pro náročnější uživatele, kterým nedostačuje výkon klasického webhostingu a chtějí mít správu kompletně ve své moci.

VPS nabízí možnost uzpůsobení vlastního serveru s garantovaným výkonem.

 

 

 

Virtuální privátní servery s SSD disky

V nabídce VPS s SSD disky! Nejedná se o SSD cache, ale o řešení, kde jsou diskové operace řešené pouze serverovými SSD disky v RAID 10, což je nejvýkonnější a nejspolehlivější (a nejdražší) možné řešení.

Pro nejnáročnější zákazníky WEDOS nabízí zcela novou bezkonkurenční nabídku unmanaged virtuálních privátních serverů SSD disky, s plnou virtualizací (KVM), root přístupem a libovolným operačním systémem.

Parametry serveru jsou nabízeny po jednotlivých modulech s 15GB HDD a 2GB RAM a dostatečným výkonem procesorů Xeon. Možno přikoupit příplatkové služby. Maximální množství modulů nabízí řešení s diskovou kapacitou 240GB, 32GB RAM a 8 vlákny procesoru.

K dispozici jsou operační systémy Linux i Windows, které je možné předinstalovat nebo si zvolit vlastní systém podle potřeb. Dále je možno server také rozšířit o příplatkové služby jako například IPv4 adresa, interní a externí zálohy, firewall nebo DDoS ochrana.

BONUS pro každého klienta

zcela ZDARMA navíc WEDOS nabízí zálohovací prostor 10 GB ke každému VPS SSD - WEDOS Disk

Zjistit více o virtuálních serverech WEDOS

Kamery v datových centrech WEDOS

Webkamera Pohled od UPS na celý sál Webkamera Pohled od free-coolingu na část sálu se servery Webkamera Pohled od serverů na celý sál až ke vstupu Webkamera Pohled do studené uličky Webkamera Pohled na stavbu DC WEDOS 2 Webkamera Olejové chlazení