Domény WEDOS

WEDOS je jedním z největších registrátorů domén v České republice a to díky tomu, že veškeré domény jsou zákazníkům prodávány za nákupní ceny. Pravděpodobně tedy nenaleznete lepšího prodejce domén nežli WEDOS a ušetříte tím spoustu prostředků.

Pokračovat ve čtení

Hosting WEDOS

Neomezený webhosting WEDOS NoLimit poskytuje svým uživatelům velmi zajímavé parametry za nízké provozní náklady a tím pádem se stala nejprodávanější hostingovou službou na našem trhu.

Neomezený je nejenom prostor pro vaše data, ale také pro přenos dat, neomezený počet emailových schránek, subdomén a databází. Všechny tyto výhody můžete mít za nejnižší cenu na českém trhu!

Pokračovat ve čtení

Virtuální servery WEDOS

Virtuální servery WEDOS VPS/VPS SSD jsou skvělým řešením pro náročnější uživatele, kterým nedostačuje výkon klasického webhostingu a chtějí mít správu kompletně ve své moci.

VPS nabízí možnost uzpůsobení vlastního serveru s garantovaným výkonem.

Pokračovat ve čtení

Dedikované servery WEDOS

Nejvyšším levelem mezi hostingy jsou Dedikované servery. WEDOS nabízí variantu pro nejnáročnější zákazníky, při které si pronajmete celý fyzický server pouze pro sebe.

Stejně jako u VPS platí, že zákazník si instaluje libovolné operační systémy a aplikace sám, ale rozdíl je v tom, že o vlastnosti serveru se s nikým nedělí.

Pokračovat ve čtení

Disk WEDOS

WEDOS disk je profesionální úložiště pro jednotlivce i firmy. Nikdy se již nebudete muset obávat o ztrátu svých dat. Můžete si vybrat kapacity od 10GB až do několika TB dat s neomezeným množstvím přenesených dat.

Pokračovat ve čtení