Disk WEDOS

WEDOS disk je profesionální úložiště pro jednotlivce i firmy. Nikdy se již nebudete muset obávat o ztrátu svých dat. Můžete si vybrat kapacity od 10GB až do několika TB dat s neomezeným množstvím přenesených dat.

 

Veškeré soubory jsou přístupny kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím FTP, rsync, SMB nebo SVN, přičemž rychlost přenosu není nijak omezena. Můžete si také zřídit více uživatelských účtů a diskový prostor kdykoliv v budoucnu navyšovat podle potřeby.

WEDOS DISK pro domácnosti

Již nikdy nepřijdete o své oblíbené fotografie, dokumenty, e-maily a různé další soubory, které máte ve svém počítači nebo mobilním telefonu. Sdílejte svoje fotografie a soubory s rodinou či přáteli. Zálohujte svoje soubory nebo si prostě jen zvětšete svůj disk ve svém PC nebo mobilním telefonu.

Neváhejte a využijte jedné z nejvýhodnějších služeb na trhu. Vyberte si vhodnou nabídku přímo pro vaše potřeby.

WEDOS DISK pro firmy a organizace

Zálohujte svoje firemní data na profesionální disková pole FUJITSU a už nikdy nepřijdete o žádná data a soubory. Přístup k datům máte odkudkoliv a kdykoliv prostřednictvím několika protokolů. Můžete soubory sdílet s kolegy.

Nejmodernější řešení online zálohování za nejlepších podmínek, které je vhodné pro firmy a organizace všech velikostí.

Zjistit více o WEDOS disku

Kamery v datových centrech WEDOS

Webkamera Pohled od UPS na celý sál Webkamera Pohled od free-coolingu na část sálu se servery Webkamera Pohled od serverů na celý sál až ke vstupu Webkamera Pohled do studené uličky Webkamera Pohled na stavbu DC WEDOS 2 Webkamera Olejové chlazení